. فولدر 98 - تبلیغات

تبلیغات

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سایت آپلودسنتر فولدر 98 بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی ، برای افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد.

جهت ارتباط با مدیریت سایت میتوانید از ایمیل Ghalebkade.com@gmail.ir استفاده نمایید

شماره تماس پشتیبانی : 09365096637

پنل ها توضیحات ، ســایز و مکــان آگهی قیمت ماهیانه قیمت سه ماهه
TA تبلیغات متنی در قسمت تبلیغات ( قابل نمایش در تمام صفحات ) 50 هزار تومان 120 هزار تومان
B1 بنر ۲۴۰*۱۲۰ گوشه سایت بصورت شناور ( قابل نمایش در تمام صفحات ) 50 هزار تومان 120 هزار تومان
B2 بنر ۶۰*۴۶۸ در قسمت تبلیغات ( قابل نمایش در تمام صفحات ) 40 هزار تومان 100 هزار تومان
B3 بنر ۱۵۰*۱۵۰ گوشه سایت در تمام صفحات سایت ( پنل جدید ) 40 هزار تومان 100 هزار تومان
PA کد پـاپ آپ که با هر کلیک بر روی صفحات سایت سایت شما در پنجره جدید باز می شود تماس بگیرید تماس بگیرید